Kam Jūsų verslui reikalinga interneto svetainė?

Verslas

Tai yra pagrindinės priežastys turėti savo verslo web puslapį:

1. Pasitikėjimas prekės ženklu ir didesnis matomumas 

Pasitikėjimas prekės ženklu ir didesnis matomumas Nepaslaptis, kad e-komercija šiuo metu yra itin populiari, o net 30% klientų nesvarstys verslo be puslapio. 97% klientų yra linkę ieškoti informacijos apie produktą ir įmonę internete, todėl teisingai sudarytas puslapis su geru optimizavimu paieškos sistemoms (SEO) turi daugiau šansų lengvai pasiekti klientą. Kažkas su asmeniniu puslapiu, domenu ir tvarkingu SEO netgi dabar įgyja jūsų potencialaus kliento pasitikėjimą. Nesnauskite.

2. Ryšių su vartotoju kūrimas

Svetainė padeda sukurti tvirtus ir ilgalaikius santykius su klientais per pasitikėjimą ir paprastą bendravimą. Kuriant svetainę, mes paisome svarbius vartotojo poreikių aspektus, kas vartotojams patinka ir kokios funkcijos skatina juos likti. Tai padeda pasiūlyti puikią vartotojo patirtį.

3. Draugiškas vartotojui (UX/UI)

Tinkintas svetainės dizainas yra susijęs su UX/UI, kuomet svetainė yra pritaikoma pagal Jūsų kliento naršymo patogumo poreikius ir verslo tipą. Jūsų svetainė klientų nenuvils.

4. Svetianė yra svarbia skaitmeninio marketingo dalimi

Dabar, kai skaitmeninis marketingas yra efektyvesniu būdu reklamuoti savo paslaugas nei tradicinis marketingas dėl mažesnių kaštų ir geresnio efektyvumo pamatavimo, jis praranda orasmę, jei neturite svetainės. Laikykite svetainę Saule, aplink kurią sukasi visos planetos, t.y. kiti skaitmeninio marketingo veiksmai.

5. Mastelis ir prisitaikomumas

Kai jūsų verslas auga, jūsų svetainė privalo augti kartu su juo. Asmeniniame puslapyje be probemų pridėsite naujas funkcijas, naujas integracijas ar naują turinį. Esamą svetainę galima lengvai atnaujinti, pakeisti ar modernizuoti. Kuriant asmeninį puslapį dizainas 100% priklauso nuo Jūsų. Tikėkite tuo ar ne, bet net 75% klientų įvertina įmonės patikimumą pagal jos tinklapio dizainą.

6. Lankstomumas

Šablonai yra šablonai, o asmeninė svetainė gali būti bet kokia. Jūsų svajones paversime realybe.

7. Draugiškas SEO

Klientai suras Jūsų verslą, nes svetainė yra kuriama pagal SEO rekomendacijas, siekiant geriausio organinio matomumo paieškos sistemoje.

8. Visi jūsų konkurentai jau turi tinklalapį

Šis punktas gali skambėti kaip cliché, bet jis turi daug prasmės. Rinkoje esate ne vienas, o jūsų didžiausi konkurentai, dominuojantys rinkoje, ne veltui turi savo puslapius.

Užsiregistruok nemokamai konsultacijai ir aptarsime Tavo lūkesčius.